İzmir SBÜ Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İzmir İl Sağlık Müdürlüğü
İzmir SBÜ Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Hasta ve Hasta Yakınlarına Yönelik Kahkaha Yogası...

Güncelleme Tarihi: 09/10/2018

Hastanemizde kanser tedavisi gören hasta ve hasta yakınlarına moral desteği sağlamak amacıyla, hastane yönetimi ve Kanserle Dans Derneği iş birliği ile bir etkinlik organize edildi.

Hastanenin Göğüs Hastalıkları servisinde gerçekleşen etkinlikte; hasta ve yakınlarına çocuklar tarafından yazılan mektuplar verildi. Mektupları okuyan katılımcılar, çocukların kendilerine gönderdikleri mesajlar karşısında duygu dolu anlar yaşarken, Kişisel Gelişim Uzmanı İpek Ateşalp tarafından uygulanan kahkaha yogası ile keyifli anlar geçirdiler.

Kanserle Dans Derneği üyelerine teşekkür belgesi takdim eden hastane Başhekimi Eğt. Gör. Uzm. Dr. Enver Yalnız : “Gülümsemek ve bunu her daim başarabilmek, stresle baş edebilmede en önemli silahtır. Kanser tedavisi, uzun süren ve psikolojik olarak hem hastayı hem de yakınlarını derinden etkileyen zorlu ve sıkıntılı bir süreçtir. Dolayısıyla bu süreçte sabırlı olmak ve pozitif düşünceleri geliştirecek aktiviteler içinde bulunmakta yarar var. Kanserle Dans Derneği başkanı, başkan yardımcısı ve tüm üyelerine hastanemizde gerçekleştirdikleri bu anlamlı etkinlik için teşekkür ediyorum.”dedi

Etkinlik, hasta ve yakınlarına hediye paketi dağıtılmasıyla son buldu.  • IMG_8265.JPG
  • IMG_8293.JPG
  • IMG_8296.JPG
  • IMG_8304.JPG
  • IMG_8316.JPG