İzmir SBÜ Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İzmir İl Sağlık Müdürlüğü
İzmir SBÜ Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

40. EVLİLİK YIL DÖNÜMÜNÜ HASTANE ÇALIŞANLARI İLE KUTLADI…

Güncelleme Tarihi: 30/11/2018

Palyatif Bakım servisinde uzun süredir tedavi gören Erol Ege (62) adlı hasta eşi Berrin Ege ile olan evliliklerinin 40. yıl dönümünü hastane çalışanları ile birlikte kutladı.

Yaklaşık 3 aydır akciğer hastalıklarından dolayı hastanede yatarak tedavi gören hasta Erol Ege ‘nin eşi Berrin Ege, evlilik yıl dönümlerinden dolayı eşi için sürpriz bir kutlama tertip etmek istedi. Hastanın ailesi ve servis çalışanları tarafından organize edilen kutlamada, hasta Erol Ege şaşkınlık ve sevinci bir arada yaşadı.

Hastanede Olmamız Kutlama Yapmamıza Engel Olmadı…

Her yıl hiç aksatmadan evlilik yıl dönümlerini kutladıklarını belirten Berrin Ege : “ Aradan 40 yıl geçti ama yaşadığımız aşk ilk günkü gibi. Eşim Erol, hastalığından dolayı 3 aydır bu hastanede yatıyor. Bu süre içinde her zaman olduğu gibi onu hiç yalnız bırakmadım. Eşimin sağlık durumundan dolayı aile olarak sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. Ancak umudumuz ve sabrımızla hep onun yanındayız ve moral vermeye çalışıyoruz. Hastanede olmamız kutlama yapmamıza engel olmadı. Servis çalışanlarının desteği ile güzel bir organizasyon yaptık. Sağ olsunlar, bu özel günümüzde de bizimle birlikte oldular, mutluluğumuzu paylaştılar. Eşim ve ailem adına tüm çalışanlara, hastane yönetim kadrosuna ilgileri, yakınlıkları ve gösterdikleri incelikten dolayı teşekkür ediyorum.”dedi.

Hasta – Hasta Yakını ve Çalışan Arasındaki İletişimin Gücü…

Bu özel ve anlamlı kutlamaya dâhil olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden hastane Başhekimi Eğt. Gör. Uzm. Dr. Enver Yalnız şöyle konuştu : “Özellikle Palyatif Bakım servisi gibi hastaların uzun süre yatarak tedavi gördüğü birimlerde, hasta- hasta yakını ve çalışan arasındaki iletişimin gücü çok daha önem kazanıyor. Hastamız Erol Bey ile eşi Berrin Hanım’ ın bu özel günü için hazırlanan organizasyona katılmaktan ve mutluluklarını paylaşmış olmaktan dolayı memnuniyet duyduk. Kendilerini tebrik ediyor, nice yıl dönümleri diliyorum.”

  • IMG_9770.JPG
  • IMG_9777.JPG
  • IMG_9781.JPG
  • IMG_9783.JPG
  • IMG_9790.JPG